Kultura turizma

MJUZIKL PEPELJUGA

Broadway je poznato kazalište u New Yorku, a broadwayske predstave su poznate širom svijeta. Nismo bili u New Yorku, ali smo u sklopu projekta Kultura turizma – Trešnjevka za mlade pogledali bajkoviti broadwayski mjuzikl „Pepeljuga“. Uz brojne poznate osobe uživali smo na premijeri mjuzikla koja je bila u Domu sportova u nedjelju, 26.2.2017. Mjuzikl je bio slatka hrana za dušu, a nepca smo prije toga zasladili u slastičarnici „Slatka priča“. No, najslađe od svega je bilo fotografiranje s glavnim glumcem, princom iz Pepeljuge, našim poznatim pjevačem Bojanom Jambrošićem.

Zahvaljujemo gospođi Martini Šahbaz što nam je omogućila dio besplatnih ulaznica i susret s „princom“. Bila je to večer za pamćenje!

objavio: Željka Vidović   datum: 27. 2. 2017.