I will survive!

PRVI TRANSNACIONALNI PROJEKTNI SASTANAK U HRVATSKOJ

Nakon dugo vremena i s popuštanjem mjera, odvažili smo se organizirati mobilnost u Zagrebu. Transnacionalni projektni sastanak održan je u školi koordinatora i prisustvovalo je svih osam partnera, od čega dva partnera online, zbog strogih mjera vezanih uz putovanja iz Slovačke i sa Malte. Ipak, svi su partneri sudjelovali aktivno i dali svoj doprinos mobilnosti.

Za više detalja kliknite opširnije.

Sastanak je održan 17. i 18. lipnja 2021. u srednjoj školi Centar za odgoj i obrazovanje. Partneri su se okupili rano ujutro kada se prvo krenulo u Samobor u posjetu Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja gdje su nam ljubazni djelatnici i volonteri prezentirali svoj rad, opremu i materijale. Nakon toga smo se uputili u razgled Samobora i na ručak, a zatim smo se vratili u školu i do večernjih sati zajednički radili na upoznavanju, detaljima projekta, organizaciji rada i projektnih aktivnosti, planiranju mobilnosti itd.

Partneri su se predstavljali jedni drugima, talijanski partner nam je predstavio analizu rezultata preliminarnog upitnika koji smo proveli u partnerskim ustanovama, diskutirali smo o okvirnom vremeniku koji je potrebno izmijeniti i svim detaljima koje je potrebno dogovoriti radi uspješnog nastavka projekta.

Uspješna organizacija i aktivan rad svih sudionika dala nam je vjetar u leđa i hrabro nastavljamo dalje. Slijedi mobilnost na Maltu u listopadu koju s nestrpljenjem čekamo.

objavio: Maja Postoglu   datum: 14. 9. 2021.