E-twinning

Projekt ''SCHOOL DIARY''

Od 25.9.2014. sudjelujemo u našem prvom e-twinning projektu pod nazivom School Diary (our school year through words and pictures).

U projektu je razvijeno partnerstvo sa školama za učenike s teškoćama iz Belgije, Rumunjske i Portugala. Cilj je da učenici svake škole mjesečno izrađuju dnevnik škole u slikama te uspoređujemo svoje aktivnosti s aktivnostima učenika partnerskih škola, dobivamo nove ideje, povezujemo se, dajemo povratne informacije o dnevnicima drugih škola i dr. Projekt unapređuje međukurikularnu suradnju, strane jezike, informatičke vještine, književne i jezične vještine, medijsku kulturu i specijalno obrazovanje.

Projekt je dostupan na http://www.etwinning.net/en/pub/profile.cfm?f=2&l=en&n=106529

Projekt je uspješno završio s krajem školske godine 2014/15.

Pozdravljamo sve partnere, učenike i nastavnike uključene u projekt i želimo sve najbolje do sljedećeg druženja u e-twinning svijetu!

Priloženi dokumenti:
ac27778.jpg (322.18 KB)

objavio: Maja Postoglu   datum: 28. 5. 2015.