Planinarska grupa

PLANINARENJE DO PD RISNJAK 2014.

Planinarska skupina naše škole bila je 18. listopada 2014.  na prvoj  ovogodišnjoj planinarskoj turi. Sastali smo se na Črnomercu, a zatim smo preko Mikulića planinarili do planinarskog doma Risnjak. Putem smo brali kestene i šipak i uživali u ljepoti prirode. Nakon kraćeg odmora i okrijepe u planinarskom domu, uputili smo se do Falatove livade, gdje smo igrali nogomet i badminton. Preko Medvedgrada smo se spustili do Šestina, a potom  autobusom do Mihaljevca.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 19. 10. 2014.