Planinarska grupa

PLANINARENJE - LIPA 2013.

Planinarska skupina naše škole u pratnji profesora Davora Lukačevića, profesorice Sanje Prah i profesorice Ksenije Pinterić bila je 9. studenog 2013. na drugom planinarskom pohodu do Planinarskog doma Lipa.

Sastali smo se u 10 sati na okretištu tramvaja u Dupcu, te smo autobusom krenuli do Planine Gornje, a zatim smo planinarili do Planinarskog doma Lipa. Nakon kraćeg odmora i okrijepe, popeli smo se na vidikovac i uživali u prekrasnom pogledu. Oko 15 sati smo se vratili  u Dubec i uputili svojim kućama.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 11. 11. 2013.