Planinarska grupa

PLANINARENJE 29.09.2012.

Učenici naše škole bili su u subotu, 29. rujna 2012. na planinarenju po Medvednici u pratnji profesora Davora Lukačevića, profesorice Sanje Prah i profesorice Ksenije Pinterić. Autobusom smo se vozili od Mihaljevca do Snježne kraljice. Planinarili smo preko Činovničke livade do Crvenog spusta i tornja, a zatim smo se spustili do planinarskog doma Runolist. Nakon kraćeg odmora uputili smo se do Puntijarke, gdje smo se okrijepili sendvičima i sokovima. U poslijepodnevnim satima spustili smo se do tunela i tramvajem vratili do Mihaljevca.

Fotografije možete vidjeti u foto-galeriji.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 5. 12. 2012.