SURADNJA S LOKALNOM ZAJEDNICOM

Mjesni odbor Ciglenica  organizirao je 17. prosinca 2014. tribinu građana i predblagdansko druženje uz prigodnu prodajnu izložbu radova učeničke zadruge „DAR-MAR“ i polaznika radnog osposobljavanja. Nastupio je i naš školski zbor, a ravnateljica škole mr.sc. Đana Baftiri predstavila je uzvanicima našu školu. Zahvaljujemo se na gostoprimstvu i na pohvalama zbog kojih ćemo biti još ustrajniji u našem radu, kao i mnogobrojnim kupcima naših proizvoda.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 18. 12. 2014.