NAGRADA "OTISAK SRCA"

Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva danas je u muzeju "Mimara" održala svečanu dodjelu godišnjih nagrada "Otisak srca" za volonterstvo. Zahvaljujemo im što su prepoznali kvalitetu našeg rada te nas nagradili za radionice s volonterima. Ova nagrada nam je veliki poticaj za daljnji, još bolji i kvalitetniji, rad.

Nagrada "Otisak srca" je vidljivi znak ljubavi s kojom učenici i profesori, zajedno s volonterima redovnih srednjih škola, izrađuju prekrasne radove na našim radionicama.

objavio: Željka Vidović   datum: 12. 12. 2014.