VOLONTERSKA RADIONICA

I ove godine smo pozvali drage nam volontere na radionicu izrade božićnih ukrasa i čestitki koja se održala u srijedu 26.11.2014.. Ovaj susret je potvrdio da se ove radionice organiziraju na obostrano zadovoljstvo; uživamo mi, a uživaju i volonteri iz redovnih srednjih škola. Uživali smo u ručnim radovima i druženju. Počastili smo se pićem, slatkišima i mandarinama koje su nam poklonili dragi nam prijatelji iz Prirodoslovne škole Vladimira Preloga. Oni su nas nagradili i divnim komentarom u našoj knjizi dojmova: "Volonteri nisu plaćeni, ne zato što je njihov rad besplatan, već zato što je njihov rad neporcjenjiv! Volonteri su ljubav u pokretu!"

Zahvaljujemo se učenicima i profesorima Prve ekonomske škole, XV. gimnazije, Gimnazije Tituša Brezovačkog i Prirodoslovne škole Vladimira Preloga.

objavio: Željka Vidović   datum: 28. 11. 2014.