TEČAJ PRVE POMOĆI - NOVI VINODOLSKI 2014.

Od 12. do 14. studenog 2014. godine u Domu Crvenog križa u Novom Vinodolskom održan je napredni tečaj pružanja Prve pomoći na kojem su, kao i mnogo godina do sada, sudjelovali učenici našeg srednjoškolskog Centra. Ekipa se sastojala od sedmero učenika: Suzana Ferenec III. D, Katarina Busak III. A, Rešetar Igor i Kristijan Čižmek II. N, Modrić Robert i Golub Antonio II. E, te Sara Muhar II. B. Ista ekipa će nakon uvježbavanja teoretskih i praktičnih znanja nastupiti na natjecanju u pružanju Prve pomoći, zajedno s ostalim srednjim školama grada Zagreba, tijekom ožujka 2015. godine.

Voditelj ekipe Crvenog križa: Davor Lukačević, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 14. 11. 2014.