DAN SLOBODNIH AKTIVNOSTI

U srijedu, 24.9.2014. obilježili smo Dan slobodnih aktivnosti u našoj školi. Predstavili smo sve slobodne (izvannastavne) aktivnosti i njihove voditelje. U tome su nam pomogli volonteri - učenici i profesori iz redovnih srednjih škola: Prva ekonomska škola, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga i Privatna srednja ekonomska škola INOVA. Ova dan je posebno važan za učenike prvih razreda. Svaki učenik je mogao sudjelovati na radionicama svih aktivnosti te tako lakše pronaći ono što ga/ju najviše veseli! Također, i učenici drugih i trećih razreda mogu pronaći nešto novo ili kroz radionicu pokazati mlađim kolegama što su naučili.

Cijeli događaj je popratio Hrvatski radio - Prvi program u emisiji "Isti i različiti".

objavio: Željka Vidović   datum: 25. 9. 2014.