RECI BOŽIĆ

Srednja škola- Centar za odgoj i obrazovanje izradila je RECI bor koji je proglašen najboljim i najkreativnijim. U vrlo jakoj konkurenciji bilo je 16 recikliranih borova koje su izradili učenici osnovnih i srednjih škola.

U suradnji sa Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost naši vrijedni učenici su dobili na poklon ulaznice za NP Plitvička jezera! Hvala na ovoj lijepoj nagradi!

Prvu recikliranu šumu u Hrvatskoj možete vidjeti do 1. siječnja 2020. na RECI Božiću, Trg Ante Starčevića!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 28. 12. 2019.