PRVENSTVO HRVATSKE U STOLNOM TENISU 2012.

4. prosinca 2012. godine reprezentacija naše škole sudjelovala je na prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu u Koprivnici pod pokroviteljstvom specijalne olimpijade Hrvatske. Na natjecanju je bilo više od 60 natjecatelja iz cijele Hrvatske. Martin Čanžek, 3.K i Antonijo Đurišević, 3.M osvojili su zlatne medalje u svojim jakosnim skupinama. U ženskoj konkurenciji Marina Kapusta, 2.C osvojila je zlatnu medalju, dok je Martina Kolar, 3.B osvojila srebrnu medalju. Čestitamo našim sportašima!

Ovogodišnje državno prvenstvo organizirao je koprivnički klub Latica u suradnji sa specijalnom olimpijadom Hrvatske i potporu Koprivničko-križevačke županije i grada Koprivnice. Natjecanje je održano u srednjoškolskoj sportskoj dvorani u Koprivnici. Domaćini su nas vrlo lijepo ugostili, a natjecanje je održano na profesionalnom nivou.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 4. 12. 2012.