Kultura turizma

KOŠARKAŠKA UTAKMICA

U ponedjeljak, 6.veljače 2017. prisustvovali smo uzbudljivoj košarkaškoj utakmici između KK Cibone i KK Budućnost. Posjet Dvorani Dražena Petrovića i prisustvovanje utakmici organizirano je u sklopu projekta Kultura turizma -„Trešnjevka za mlade“ koji se provodi u našoj školi. Oduševilo nas je sve, od tople dobrodošlice uprave kluba, glasnog pozdrava službenog spikera na početku  nadmetanja dviju ekipa, grickalica s kojima smo počašćeni do košarkaških egzibicija i sportskog navijanja u dvorani. Iako Košarkaški centar Dražen Petrović postoji još od 1987. godine kada  je otvoren za Svjetske strudentske igre – Univerzijadu i ima dugu povijest,  većini učenika ovo je bio prvi put da su dvoranu vidjeli i iznutra, ali sudivši po oduševljenu  i osmijehu s kojim su dvoranu napustili neće biti i posljednji.

Zahvaljujemo Košarkaškom kluba Cibona koji nam je sve ovo omogućio, a mi  krećemo dalje u istraživanje sportskog duha Trešnjevke.

Osmijeh na licima učenika i druženje s košarkašima pogledajte u foto-galeriji. smiley

objavio: Željka Vidović   datum: 7. 2. 2017.