Biciklizam

BICIKLIZAM - VRLIKA 2013.

U organizaciji Centra za rehabilitaciju "Fra Ante Sekelez" - Vrlika, dana, 28. i 29. svibnja održano je 4. Prvenstvo Hrvatske u biciklizmu na kojem su po prvi puta nastupili i učenici naše škole. To su Kristijan Sabo i Leonardo Mrijaj, učenici ll. N razreda koji su se takmičili u cestovnoj utrci na 1500 metara. Nakon izvlačenja startnih brojeva, pregleda natjecateljske staze, te kvalifikacijskih utrka prvi dan, oni su drugi dan natjecanja odvozili dvije odlične utrke zauzevši u svojim skupinama prvo i drugo mjesto, točnije Kristijan Sabo osvojio je zlatnu dok je Leonardo Mrijaj osvojio srebrnu medalju u svojoj  natjecateljskoj skupini. Sve je bilo začinjeno programom i svečanom podjelom nagrada i već spomenutih medalja. Lijep izlet i prekrasno sportsko iskustvo za naše učenike, te prof. Teu Martinić i prof. Davora Lukačevića.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 4. 6. 2013. 12:23