OPROŠTAJ OD MATURANATA

Dragi naši maturanti,

Brzo je prošlo vaše školovanje! Sjećamo se trenutka kada ste uplašeni i zabrinuti ušli u školu prije tri godine. Danas kada se završava naše druženje s vama, vidimo vas ponosne, odvažne i nasmijane. Zahvalni smo na susretu s vama jer ste obogatili naš život. Istodobno žalimo što se ovime završava naše zajedničko druženje. Budite ponosni na sebe što ste uspjeli završiti školovanje, a mi na vas da ste lijepo napredovali i stekli mnoga nova znanja i vještine. Vaši nastavnici, a posebno razrednici su uložili veliki trud u vaše školovanje. Prepoznali su mnoge vaše sposobnosti, poticali vas na napor da ustrajete u ciljevima i idejama. Naša škola vam je dala dobre temelje vašeg budućeg života. Na raskrižju života završava škola i započinje nov život. Želimo vam puno sreće u daljnjem životu , da budete dobri radnici na ponos svojoj školi te da nastavite širiti dobro među ljudima.

ravnateljica mr.sc. Đana Baftiri

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 1. 7. 2021.